+421 52 44 22 454    marketing@kupelens.sk
Vyberte jazyk: 

Reštaurácia SVIŠŤ

Štýlová reštaurácia v areáli Kúpeľov Nový Smokovec vo Vysokých Tatrách.

Tatranský svišť je živočích, ktorý si vyberá z tatranskej prírody len to najlepšie… Navštíviť našu reštauráciu SVIŠŤ je preto vhodná voľba pre hostí túžiacich po chutnom a kvalitnom jedle v príjemnom prostredí priamo pod Slavkovským štítom. Počas celého roka môžete využiť aj štýlovú a v chladných mesiacoch vyhrievanú terasu. Kuchyňa ponúka chutné špeciality nášho šéfkuchára, bohatý výber mäsitých, bezmäsitých i múčnych jedál, rozmanité zeleninové šaláty, syry, výborné palacinky, nápoje, dobré pivo a lahodnú kávu. Pre náročnejších zákazníkov sú v ponuke domáce aj zahraničné značkové vína a ostatné nealkoholické a alkoholické nápoje.

Pozrite si naše Zimné menu


Silvestrovská párty 2016

Tento rok sme pripravili pre našich hostí silvestrovskú zábavu v štýle country – žiadne obleky či večerné róby, hostia sa bavili v oblečení, v ktorom sa cítili pohodlne :). Živá hudba so širokým repertoárom piesní všetkých žánrov – duo STYLE, prípitok, štvrochodové silvestrovské menu a polnočné pečené prasiatko- to všetko čakalo na našich hostí. V rámci zábavy sa veľmi páčili ukážky country tancov v podaní tanečníkov so skupiny Smoky Mountains Dancers, ktorí hostí naučili aj zopár pravých country krokov.

Zábava bola vynikajúca a preto už plánujeme pripraviť Silvestrovskú párty aj budúci rok.

Vstupenky bude možné si rezervovať emailom na marketing@kupelens.sk alebo telefonicky na +421 907 952 601 už od 1.12.2017.

Silvestrovská párty 2016


V prípade kongresov a školení podávame obedy a večere priamo v tejto štýlovej reštaurácii.

Vyberte si z nášho nového jedálneho lístka

Ponuka hotových špecialít

Ponuka nápojov

Karta vín

Prezrite si fotografie z našej reštaurácie Svišť

© Všetky práva vyhradené pre Kúpele Nový Smokovec, a.s.
Vitajte | Kontakt | Created by MANETI