+421 52 44 22 454    marketing@kupelens.sk
Vyberte jazyk: 

Teambuilding

Zábavné aktivity počas firemných stretnutí.

Lyžiarske súťaže

Organizujeme rôzne lyžiarske aktivity a súťaže na blízkom lyžiarskom svahu Jakubkova Lúka.

Stredoveký večer

Podávajú sa dobové jedlá, stoluje sa bez príborov, pije sa víno. Obsluha je v dobovom oblečení, okolo stolov pobehujú pážatá. Atmosféru dokresľuje živá stredoveká hudba s ukážkami tancov. Súčasťou programu je vystúpenie rytierov, fakíra a streľba z historických zbraní. Hostia majú možnosť prezliecť sa do dobových šiat a zúčastniť sa výučby historických tancov, resp. zastrieľať si zo zbraní.

Streľba z historických zbraní

Jedná sa o zážitkovú akciu, pri ktorej sa strieľa z verných replík dobových strelných zbraní: pušiek, kúš a lukov.

Vystúpenia skupiny historického šermu

Na požiadanie hostí zabezpečíme vystúpenie profesionálnej skupiny historického šermu, ktorá predvedie svoje umenie v priestoroch hotela alebo v jeho okolí (podľa počasia a želania hostí). Skupina okrem bojových vystúpení hrá aj humorné scénky. Popri vystúpení je možné aj učenie šermu a prezlečenie sa do brnenia.

Tatranská Tarzánia

Prekonávanie rôznych druhov lanových dráh medzi korunami stromov.

Tatranský Boyard

Súťaž Tatranský Boyard organizujeme pre ucelené firemné kolektívy. Príklady disciplín Tatranského Boyardu: tatranská lanovka, pílenie klátov, lukostreľba, zatĺkanie klincov ľavou rukou, drnda, odvážny povrazolezec, bungee running, zápas gladiátorov, prekážková dráha so vzácnou tekutinou. Súčasťou Tatranského Boyardu sú tričká s logom súťaže a hotela, ktoré farebne oddeľujú jednotlivé družstvá.

Jazda na býkovi

Jazda na trenažéri je adrenalínovou aktivitou, ktorá preskúša Vašu silu, vytrvalosť a rovnováhu. Trenažér je obsluhovaný profesionálnym pracovníkom.

Tématický gastro-večer

Na požiadanie hostí vieme štýlovo pripraviť gastro večery: slovenskú kuchyňu, svetovú kuchyňu, cestu okolo sveta či ochutnávky spišských jedál…

Animátor

Podľa záujmu hostí radi zabezpečíme služby profesionálneho animátora, ktorý Vám ponúkne zábavu buď z vlastného repertoáru alebo na požiadanie.

Biliardové a stolnotenisové súťaže

Radi Vám zorganizujeme biliardové a stolnotenisové súťaže – účastníci môžu súťažiť v rôznych disciplínach a to buď individuálne alebo v tímoch.

Diskotéky, karaoke show

Karaoke je novinkou, ktorá sa presadila hlavne v Japonsku a USA. Princípom je snažiť sa zaspievať známu skladbu presne ako originál, prípadne lepšie. Karaoke môžeme na požiadanie zaradiť ako blok diskotéky.

Vystúpenia umeleckých súborov

Ako súčasť programu pre skupiny ponúkame: koledníkov, folklórne súbory, dychovky, moderné kapely, hudbu na svadby, diskotance, historické tance, harmonikára a pod.

Cigánsky večer

Podávané sú cigánske špeciality formou rautu počas celého večera, večer sprevádza originálny cigánsky vajda

Zbojnícky večer

Prepad zbojníkov, menu formou celovečerného rautu – typické slovenské jedlá, zbojnícke tance (valaškový, klobúkový) s výukou, súťaže, zbojnícka kapela

teambuilding 1 teambuilding 2 teambuilding 3 teambuilding 4
© Všetky práva vyhradené pre Kúpele Nový Smokovec, a.s.
Vitajte | Kontakt | Created by MANETI